Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W nocy z 3 na 4 września br. na parkingach, na ulicy Przemysłowej, doszło do zniszczenia 12 samochodów. Sprawca m.in. kopał, uderzał ręką w lusterka, szyby i karoserie. Policjanci ustalili osobę za to odpowiedzialną. Ta przyznała się do popełnionego czynu. Teraz za uszkodzone mienie może pójść nawet na 5 lat do więzienia.

13 września br. w Parku Delta Młynówki dokonano kradzieży na tzw. wyrwę. Złodziej ukradł torbę w której były m.in. dokumenty osoby pokrzywdzonej. Policjanci KP w Barlinku ustalili sprawcę kradzieży. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

js

REKLAMA

 

 

Komentarze

+1

Guest

Czyli psychiczny! Jakby mu diabeł kazał skrzywdzić kogoś też by rogatego posłuchał? Poszkodowanym proponuje sie zebrać moze w tej sprawie można pozew zbiorowy napisać. Weźcie dobrego adwokata lub radce prawnego gosciu sprawe na 100% przegra wtedy i koszty Waszego adwokata lub radcy zapłacic bedzie musiał a to spore koszta. Do sprawcy dewastacji aut: Lecz sie człowieku!!!, bo następnym razem gorszą głypote zrobic możesz, a wtedy za kraty trafisz.
+3

Guest

Sprawca uszkodzeń wyrządzonych na autach tłumaczył się, że "diabeł mu kazał niszczyć. Kara To nie minie. DO tej pory nie próbował skontaktować się z poszkodowanymi więc sprawa skończy się w sądzie.
+13

Guest

Naćpany albo pijany albo psychiczny znalazł sobie sposób idiota na spedzanie wolnego czasu. Następnym razem walnij ta głupią głowa kilka razy w mur miną Ci głupie pomysły. Odpowiedzialność finansowa za naprawe uszkodzonych aut Cie nie ominie, trzymaj sie dobrze za kieszeń, bo to nie sa tanie naprawy.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.