Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 22 maja 2024r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Lutówko
Tylko dzięki szybkiej akcji pługów i beczkowozu jednego z rolników z Osiny udało się opanować pożar zboża między Lutówkiem, a Osiną. O dużym szczęściu mogą mówić mieszkańcy domów sąsiadujących z palącym się zbożem.

Ogień wspomagany przez wiejący wiatr bez problemu sforsował szosę i posuwał się w kierunku zabudowań wsi Osina. Pożar został zatrzymany dosłownie o kilka metrów od płotu oraz od dużego zadrzewionego obszaru. Spaleniu uległo około 20 hektarów zboża.

REKLAMA
Wszystkim uczestnikom akcji, a szczególnie rolnikom, strażakom, traktorzystom i kierowcom ciężkiego sprzętu walczącym z żywiołem serdecznie dziękujemy.

{jgflv file:=[http://www.barlinek24.internetdsl.pl/ogien1.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}

P.S. Wielu mieszkańców Barlinka obawiało się o swe mieszkania widząc olbrzymie kłęby dymu unoszące się od strony osiedla Górny Taras. Mamy nadzieję, że to już ostatni tegoroczny pożar w okolicy.


Foto: Wiktor

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież