BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Barlineccy policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Barlinek, który posiadał przy sobie znaczne ilości środków psychotropowych, w postaci amfetaminy. Za ten czyn grozi mu teraz od roku do 10 lat pozbawienia wolności. O tym zadecyduje sąd.

Policjanci zatrzymali kobietę, która w trakcie rodzinnej awantury ugodziła nożem w brzuch innego członka rodziny. Poszkodowany doznał lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Wobec sprawczyni zastosowano dozór policyjny. Otrzymała ona zakaz zbliżania się do poszkodowanego. Rodzinie założono tzw. niebieską kartę.

REKLAMA

W trakcie czynności służbowych funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież biżuterii wartości 2.700 złotych. Mężczyzna ten działając w porozumieniu z kobietą, weszli do mieszkania starszej mieszkanki gminy Barlinek, pod pozorem wykonania masażu leczniczego. Tam dokonali kradzieży. Zatrzymany mężczyzna znajduje się w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności mogące ustalić miejsce pobytu jego towarzyszki. Za naszym pośrednictwem policja apeluje szczególnie do osób starszych o zwracanie uwagi, kogo wpuszczają do domu. Nie otwieranie drzwi osobom nieznanym. W razie jakichkolwiek wątpliwości porozumieć się z najbliższymi członkami rodziny lub z policją.
js

 

Komentarze

+7

Guest

Bardzo często na parkingu przy ZUO Bomet po lewej stronie przy drodze w kierunku Strąpia stoją poza godzinami pracy podejrzane auta a w nich typy.Może warto panowie policjanci kilka razy zrobić tam nalot i przetrzepać te auta.Niespecjalnie chce mi się wierzyć w tą anielską niewinność.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.