Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zmiażdżony Golf
O ogromnym szczęściu mogą mówić kierowca i pasażer vw golfa, którzy dziś ok. godz. 8.30 jechali drogą z Lipian do Barlinka. Ich samochód, i oni sami także, dostali się pomiędzy dwa ciężarowe samochody, które jechały po żwir do Krzynki.

 

Zarówno kierowca, jak i jego pasażerka, odnieśli tylko nieznaczne obrażenia. Stąd całe zdarzenie zakwalifikowano wstępnie jako kolizję drogową. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśnia policja.

REKLAMA

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/lipiany/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.