Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

O tragicznym stanie drogi prowadzącej z Barlinka do Równa alarmują osoby, które codziennie muszą ją pokonywać. Jazda tą drogą, szczególnie w porze wieczornej i nocnej staje sie coraz bardziej niebezpieczna. Wszystko przez coraz większe dziury.

Z informacji, jakimi podzielili się z nami nasi czytelnicy wynika, że kilka osób uszkodziło tam opony i felgi. Pytają, jak długo to jeszcze potrwa? Kiedy powiat, bo droga jemu właśnie podlega zrobi coś, co poprawi na niej bezpieczeństwo? Kiedy znikną dziury?

REKLAMA

Jak się dowiedzieliśmy w starostwie powiatowym, drogowcy na wspominanej drodze pojawią się jutro (1 grudnia). Ich zadaniem będzie załatanie jak największej ilości dziur. Być może na jakiś czas załatwi to sprawę.
js

Komentarze

Guest

Nie jest najgorzej, niektóre wsie są w gorszej sytuacji, wy chociaż macie jakiś asfalt - może dziurawy, ale mniej niż inni drogi gminne, których gmina nie chce robić.
+3

Guest

Zgadza się.Widziałem drogowców z Myśliborza i ubytki w nawierzchni bitumicznej (te większe) zostały uzupełnione masą bitumiczną a pozostałe w poniedziałek.
+4

Guest

Ja tez gumę tam złapałam z rana jak jeszcze ciemno było. I to samo - dziura wielka kałuża zalana. Opona do wyrzucenia. I kto teraz za to zapłaci ?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież