pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)

Szczęśliwie, na szczęście, zakończyła się akcja strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, którzy 25 marca tuż po godz. 19.00, zostali wezwani do mieszkania przy ul. Chmielnej. Ze wstępnych informacji wynikało, że w mieszkaniu, pomimo nawoływań sąsiadów, nikt nie otwiera drzwi.

Dodatkowo z pomieszczeń wydobywał się silny zapach spalenizny. Strażacy po przybyciu na miejsce, natychmiast przystąpili do działań. Oni również próbowali pukać do drzwi, jednak z drugiej strony nie było odzewu. Do mieszkania weszli więc siłowo.

REKLAMA

Okazało się, że na gazie palił się już garnek, w którym uprzednio lokator wstawił obiad. Lokator, spał w pokoju nieco oddalonym od kuchni i nie uległ zaczadzeniu. Nie słyszał ani pukania do drzwi ani nawoływań do ich otwarcia. Tylko dzięki czujności sąsiadów nie doszło do tragedii. Mężczyzna został przebadany w karetce i na szczęście nic mu się nie stało. Po badaniach udał się do swojego mieszkania. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

monikary

Foto: OSP Barlinek

Pin It

Komentarze

+12

Guest

Cytuję Guest:
Nie dość ze się nie wyspał,nie pojadl to jeszcze drzwi trzeba wymieniać ...


Spokojnie Andrzeju wyklepie się .... ;D

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.