BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A

We wtorek, 25 czerwca, policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej prowadzili działania w Kafejce Internetowej przy ulicy Pełczyckiej. Jak nam powiedział rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu Jacek Poleszczuk, działania prowadzone są pod kątem art. 107 Kodeksu Karnego Skarbowego - urządzanie nielegalnych gier hazardowych. Czynności w tej sprawie trwają.

Art. 107. KKS - Urządzanie lub prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia 

1. Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia urządza lub prowadzi gry hazardowe,
podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie. 

REKLAMA

2. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze hazardowej,
podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

3. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu zabronionego określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej z organizowania zbiorowego uczestnictwa w grze hazardowej,
podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności, albo obu tym karom łącznie.

4. W wypadku mniejszej wagi, sprawca czynu zabronionego określonego w § 1 lub 2
podlega karze grzywny za wykroczenie skarbowe.

js 

Komentarze

+10

Guest

Będzie jeszcze gorzej ..... Barlinek to Eldorado dla ćpunów, dilerki , wyścigów ulicznych , driftów na rondach, motocyklistów bez prawka świrujących na ulicach miasta, pijaczków w parkach, awanturujących się Ukraińców i nie tylko, kierowców mających w d...pie przepisy ruchu drogowego, obywateli kłócących się nie wiadomo o co, pierwszych w Polsce automatów z środkami odurzającymi - "lokal przy promenadzie", .......mam dalej wymieniać. Zlikwidowali dyżurki, policji jak na lekarstwo, miasto się rozrasta, PYTAM SIĘ NASZYCH WŁADZ DO JAKIEGO MUSI DOJŚĆ NIESZCZĘŚCIA I KTÓRA RODZINA MUSI UCIERPIEĆ ABY COŚ SIĘ ZMIENIŁO. CZY NIKT NIE WIDZI ŻE BEZPIECZEŃSTWO W NASZYM MIEŚCIE JEST NA CHYBA NAJNIŻSZYM POZIOMIE OD 15 LAT. Wszyscy tylko wokoło gadają na sesjach rady miasta że jest dobrze a nie jest.
+29

Guest

W końcu się zajęli tym miejscem juz straz było przechodzić tam z samemu a co dopiero z dziećmi. Jak nie wychodziły pół nagie kobiety to w ubiegla sobotę bójka z 20 cm nożem i teczka kamieni. To nie jest normalne a hazard tam to tez była tylko przykrywka
+20

Guest

Ten kto wynajął to w pierwszej kolejności do ukarania. Wie komu wynajmuje, dlaczego godzić się na taką patologię, tym bardziej, że od dłuższego czasu obserwuje się, że ta rzekoma kafejka internetowa to tylko z nazwy ;)
+39

Guest

Po akcji CBA zamknięto jedną tak zwana kafejkę a otwarto następna 100 m dalej. To samo towarzystwo.. W Barlinku jest coraz gorzej. W nocy spać nie można. Wrzaski i bijatyki. Towarzystwo z "kafejek" i pijani Ukraińcy. Policji nie ma. Co się stało z Barlinkiem...???
+28

Guest

Tak mi kiedyś minęły maszyny właśnie tam jak przejezdzalem. Akurat ktoś drzwi otwierał. Pozamykac Ich wszystkich co mieli w tym interes i zabrać to co ukradli z oszustwa.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.