pldaenfrdeuk


 piątek 22 listopada 2019r.   imieniny: Cecylia, Marek, Maur

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

11 sierpnia w Pełczycach a także w Choszcznie, szczeciński raper Michał Sobolewski, znany wszystkim jako Sobota a także Bogu Bogdan, Sivvucha, BWLN i Nielle Diarra, nagrywali teledysk. Scenariusz oscylował wokół strażaków i ich codziennej walce w ratowaniu życia, zdrowia i mienia.

W część kręconą w Pełczycach, zaangażowani byli druhowie z OSP Pełczyce, którzy do wzięcia udziału w nagraniach, zaprosili strażaków z okolicznych miejscowości. Z zaproszenia skorzystali OSP – Bierzwnik, Płotno, Zamęcin, Krzęcin i Stradzewo.

REKLAMA

W filmie m.in. ratowano dzieci z płonącego budynku a także ludzi z wypadku drogowego czy też wywróconej na jeziorze łodzi. W tym miejscu pracowali także ratownicy z WOPR Pełczyce. Efekty tej wyjątkowej współpracy, czyli gotowy teledysk, opublikujemy wkrótce.

monikary

Foto: OSP Pełczyce

Zapowiedź teledysku z Sobotą

Było ciężko (momentami brakowało tlenu), ale najważniejsze ujęcia do teledysku zrobione. Wielkie podizekowania wszystkim za pracę. Teraz czeka nas dłuuuuuuugi montaż, ale efekt końcowy na pewno przypadnie wam do gustu. Essa Sobota Nielle Diarra Bogu Bogdan Sivvucha BWLN Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie Ochotnicza Straż Pożarna w Pełczycach Ochotnicza Straż Pożarna w Bierzwniku Osp Stradzewo WOPR Pełczyce

Opublikowany przez Telewizja Choszczno Niedziela, 11 sierpnia 2019

Komentarze  

-1 # Guest 2019-08-14 06:12
W końcu nie tylko mowa o osp Barlinek :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-08-13 15:36
Super w końcu ktos zauważył jak BARDZO WAŻNA MISJE PEŁNIA LUDZIE Z JEDNOSTEK OSP
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież