pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 środa 2 grudnia 2020r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Kilka tygodni temu na osiedlu Górny Taras, na jednym z tamtejszych murów, powstało graffiti. Pisaliśmy o tym w artykule "Upiększają miasto muralami". Mural powstał z inicjatywy burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego, który stwierdził, że barlinecka przestrzeń publiczna może być bardziej artystyczna i kolorowa.

Niestety, kilka dni temu ktoś zniszczył graffiti. Na wspomnianym murze Pączek postanowił wyznać miłość Gumisiowi. Pojawił się tam także znak jednego z klubów piłkarskich. Tym samym praca tych, którzy obraz stworzyli, poszła na marne. Szkoda. Ten przykład pokazuje, jak niszczycielska może być miłość. Niszczycielska, a wręcz podchodząca pod wandalizm.

REKLAMA

O miłości Pączka i Gumisia dowiedział się już zapewne cały Barlinek. I oby to uczucie przetrwało dłużej niż farba na murze, którą to wyznanie zostało napisane.

js

 

barlinek

 

 

Komentarze

+11

Guest

Znajomi Pączka i Gumisia pewnie mają ubaw. A może by tak wyznaczyć nagrodę za wskazanie naszego barlineckiego Romeo? Na pewno znajdzie się ktoś z jego otoczenia.
+19

Guest

Cytuję Guest:
W Barlinku wandale wszystko niszczą czy mural czy coś innego. Ale co się dziwić jak uczą się tego od małego. Przykład - garaże przy ulicy Długiej dzieci skaczą sobie po dachach garaży. Ciekawe co w tym czasie robią rodzice?

Biesiaduja za 500 +
+26

Guest

W Barlinku wandale wszystko niszczą czy mural czy coś innego. Ale co się dziwić jak uczą się tego od małego. Przykład - garaże przy ulicy Długiej dzieci skaczą sobie po dachach garaży. Ciekawe co w tym czasie robią rodzice?
+23

Guest

Kim będzie paczek jak wyrośnie? Zapraszam do dyskusji. Wg mnie to skończony kłetyn i nieuk. Skończy marnie jak te pod sklepem bitelsy. W głowie sieczka, nie ma to nic wspólnego z normalnym wdrażaniem siebie.
W wieku 50 lat na gorzowskiej będzie kopał dla kolegow po fachu.

Sen...
+10

Guest

cytuję wcześniejszy artykuł " Jednak dzieło nie zostało ukończone, bowiem to właśnie Państwo mogą być jego twórcami. W miejscu gdzie znajduje się mural, prosimy szukać białej kredy. To przy jej pomocy możecie dopełnić tą formę a jeśli artysta uzna, że pasuje do całości – utrwali Wasz rysunek na stałe przy pomocy farb. Czy obok dzieci patrzących się na falę powstanie coś jeszcze? To już zależy od Państwa wyobraźni. Zachęcamy to tworzenia przy pomocy białej kredy, która będzie tam uzupełniana na bieżąco, bowiem codziennie w nieznanych okolicznościach znika z tego miejsca." .................. I ktoś wziął sobie to do serca .
+34

Guest

Teraz znaleźć tego PĄCZKA i niech odda pieniążki za swój bezmyślny czyn, a ten jego GUMIŚ powinien się wstydzić za takiego barana....

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.