pldaenfrdeuk

 sobota 8 sierpnia 2020r.   imieniny: Cyprian, Cyryl, Emil

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)

Nie tak dawno, bowiem na początku tego miesiąca, pisaliśmy o jednym z barlineckich strażaków ochotników, Łukaszu, który charytatywnie sprzątał brzeg Jeziora Barlineckiego. Dziś, 20 marca, nurek powrócił w to samo miejsce, czyli do Parku im. Emanuela Lasera i zamiast pozytywnie się zaskoczyć, ponownie wyciągał z wody dziesiątki butelek i puszek.

W ciągu niecałej godziny na brzegu znalazło się m.in. mnóstwo szklanych butelek, czapeczka, akumulator, przypinka a także kluczyki do samochodu. Bywalcy „Delty” nadal więc nie wyrzucają śmieci do kosza, co widać po ilości „skarbów”, które Łukasz Zych wyciągnął z wody.

REKLAMA

Nakazy pozostania w domach i zakazy gromadzeń również mają za nic. Czy my kiedyś zaczniemy dbać o nasze wspólne dobro?

monikary

 

 

Komentarze

Alek

Akumulator 7 Ah do napędu łódki ? Nie sądzę dużo za mała pojemność , do zasilania echosondy ciut za duży ale mógłby być , do napędu samochodzika lub hulajnogi elektrycznej dla dzieci - mógłby być , ale wiadomo znaleziono w szuwarach , razem z bezlikiem butelek po różnych trunkach ... Ech ci wędkarze.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.