pldaenfrdeuk

 piątek 23 października 2020r.   imieniny: Ignacy, Marlena, Roman

Reklama

A A A
4.2857142857143 1 1 1 1 1 Ocena 4.29 (14)

Zgodnie z zapewnieniami i obietnicami, z dniem 01 sierpnia, otwarte zostało kąpielisko miejskie. Ukończona została budowa pomostu, odświeżono przebieralnie i toalety a co najważniejsze, bezpieczeństwa osób kąpiących się, pilnuje dwóch ratowników.

Plaża czynna jest siedem dni w tygodniu w godz. 10.00 – 19.00. Decyzją Burmistrza Barlinka, do końca tegorocznego sezonu, wstęp na nią jest bezpłatny!

REKLAMA

Płatny jest jedynie parking (7 zł bez ograniczeń godzinowych) a także leżaki, które można wypożyczyć za 5 zł. Wybierając się na plażę, prosimy zabrać ze sobą napoje a w przypadku dłuższego wypoczynku coś do zjedzenia, bowiem nie ma tam punktu gastronomicznego.

 

monikary

 

barlinek

 

Komentarze

+6

Guest

Cytuję Guest:
Ale skakać to nie można masakra

Z przyczyn losowych w miniony weekend na plaży był tylko jeden ratownik i dlatego część plaży za "kiełbaskami" była niedostępna. Od poniedziałku będzie już dwóch ratowników i będzie można skakać do wody.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.