pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się zdalna sesja Rady Powiatu Myśliborskiego, Rady Miejskiej Barlinka i Rady Miejskiej Dębna. Jej jedynym tematem będzie prezentacja wyników prac nad programem restrukturyzacji szpitali w Barlinku i Dębnie. Sesję można oglądać na żywo na naszej stronie. Zapraszamy zainteresowanych do śledzenia obrad sesji.

 

REKLAMA

 

 

Komentarze

+5

Guest

Cytuję Guest:
Dlaczego zagladasz komus do portfela trzeba bylo sie wybrac na studia medyczne tez bys kosil kase tylko jakim kosztem policz godziny ile musza pracowac I nie badz zasdrosny jeszcze mozesz isc na medycyne chyba ze jestes tepy to co niego.
Pozdrowienia dla medykow

Widać gołym okiem powiązanie...o ortografii nie muszę pisać..uczyłem się swojego zawodu tak jak cieśla elektryk mechanik malarz dekarz lakiernik kominiarz szwaczka hydraulik etc.. ale nikt z w/w na pewno nie pobiera z kasy gminnej czy nfz co miesiąc 40.000 pln a do tego trzeba wspomnieć że od tych pensji gmina musi odprowadzić składkę zus i pit .. Szpital to bankrut jak ktoś wspomniał i miał rację tylko dzięki komu ?
Koszty osobowe na wysokości 91 % !!!!!!!!!!!!!! to tak jak jako szef firmy zarabiam 3 tys. a pracownik 33 tys. pln!
-7

Guest

Dlaczego zagladasz komus do portfela trzeba bylo sie wybrac na studia medyczne tez bys kosil kase tylko jakim kosztem policz godziny ile musza pracowac I nie badz zasdrosny jeszcze mozesz isc na medycyne chyba ze jestes tepy to co niego.
Pozdrowienia dla medykow
+13

Guest

Jak zlikwidujecie szpital w Barlinku to nikt i tak do Dębna czy Myśliborza nie pojedzie się leczyć. Pod bokiem jest Gorzów znacznie bliżej niż Dębno i znacznie mniej depresyjnie niż Myślibórz.
+14

Guest

Ten powiat dąży do destrukcji Barlinka. Za chwilę zakładom pracy każą się przenosić do Myśliborza bo do tego te starostwo dąży by powydzierać stąd WSZYSTKO. A szpital powinien być mocno doinwestowany w Barlinku i to ma sens bo są ku temu warunki. Pompowanie wielkiej kasy w Dębno a Barlinek dostawał resztki - jawne działanie na szkodę. Nikt nie będzie jeżdził do Dębna czy Myśliborza!
+13

Guest

Można wnioskować, że będzie wybrany wariant 3 czyli budowa nowago szpitala w Myśliborzu. Prezes szpitala w Barlinku stwierdził, że NFZ zabezpieczy środki finansowe na poziomie 2019r, czyli likwidacja szpita, lub oddziałów w zasadzie przesądzona.
+9

Guest

A czemu utajnić raport przed mieszkańcami?
Boicie się prawdy ujawnić że lekarze w Barlinku pobierają prawie 40 tys. miesiecznie
+27

Guest

Nasz szpital trzeba rozwinąć a nie tylko zrobić to żeby przeżył.Ten audyt jest w kierunku za dwa lata zamknięcia
bo koszty utrzymania tego budynku nie znikną.W Barlinku zamknąć to i tamto w Dębnie utworzyć kilka nowych oddziałów.Gdzie w tych tabelach są sumy pompowania pieniędzy dla Dębna przez powiat(Barlinek kredyt od powiatu a Dębno za darmo kasiorka ).

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.