pldaenfrdeuk

 

 


 piątek 5 marca 2021r.   imieniny: Fryderyk, Jan, Wacław

Reklama

A A A
4.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.83 (6)
W KARSKU SPŁONĘŁA STODOŁA

27 stycznia w godzinach wieczornych, strażacy walczyli z ogromnym pożarem w Karsku. Płonęła murowana stodoła. Budynek, w którym składowane były m.in. meble, kosiarki spalinowe, bardzo szybko zajął się ogniem. Pomimo ciężkiej pracy kilku zastępów ochotniczej i zawodowej Straży Pożarnej, stodoła spłonęła doszczętnie.

 

REKLAMA

  

Uszkodzeniu uległo także auto, na które zawaliła się jedna ze ścian budynku. Jak powiedzieli nam druhowie z Rychnowa, praca strażaków przy dogaszaniu i rozbiórce, trwać będzie do wczesnych godzin porannych.

 

Pożar Karsko

Ogromny pożar w Karsku. Płoną zabudowania gospodarcze - stodoła. Zbieramy informacje w tej sprawie.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Środa, 27 stycznia 2021

 

Na miejsce zadysponowano łącznie siedem zastępów strażaków – po jednym z Karska, Rychnowa, Nowogródka, Giżyna oraz trzy z Myśliborza a także Policję. Na szczęście pomoc Pogotowia Ratunkowego nie była konieczna. Nikomu nic się nie stało. Przyczyna pożaru będzie wyjaśniana.

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Rychnów

 

Foto: Czytelnik - dziękujemy

 

barlinek

barlinek

  

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.