pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
RUSZA NABÓR DO ŻŁOBKA MIEJSKIEGO w Barlinku

Z radością informuję, że rozpoczynamy nabór dzieci do Żłobka Miejskiego w Barlinku. Karty zgłoszeń można pobrać bezpośrednio w żłobku lub za strony internetowej „barlinek.stronyzklasa.pl” zakładka informacje dla rodziców od dnia 1 lutego 2021 roku.

 

REKLAMA

  

Zainteresowanych rodziców prosimy o dostarczenie wypełnionych Kart zgłoszeń bezpośrednio do Żłobka w terminie do dnia 20 marca 2021 rok. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 693 874 851 lub 781 577 986.

 

Dyrektor
Żłobka Miejskiego w Barlinku
mgr Teresa Staszak

 

[Materiał nadesłany]

 

Pin It

Komentarze

Guest

Opłata miesięczna stała za pobyt dziecka w Żłobku Miejskim wynosi 16% najniższego wynagrodzenia (obecnie 16% x 2800 = 448 zł). Opłata za wyżywienie wynosi 8zł x liczba dni pobytu dziecka w żłobku w ciągu miesiąca tj. 8zł x 21 dni=168 zł - łącznie za miesiąc 616 zł

MK

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.