Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A

PIOTR STANISŁAWSKI RADNY MIASTA BARLINKA, wiceprzewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Praworządności, wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej, członek Komisji do spraw oddziaływania na środowisko zakładów pracy w gminie Barlinek.

Mija połowa kadencji Rady Miejskiej Barlinka. Za mną wiele trudnych i ważnych decyzji związanych z budżetem i przyszłymi inwestycji w naszej gminie. Do tej pory złożyłem 36 wniosków i interpelacji.

Staram się na bieżąco być w kontakcie z mieszkańcami i reagować na ich sugestie związane z funkcjonowaniem naszej małej Ojczyzny. Zwracam się do mieszkańców mojego okręgu, a także całej gminy Barlinek, aby zgłaszali problemy z jakimi się borykają na mojego e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w celu poruszenia ich na posiedzeniach komisji Rady Miasta Barlinka.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z poważaniem

Wasz Radny
Piotr Stanisławski

 

POZIOMKOWA POD WODĄ - 25.02.2021r. - fragment artykułu

 

Ulica Poziomkowa
Foto: Piotr Stanisławski

 

...W swoim programie wyborczym miał Pan m.in. Budowa kanalizacji oraz nawierzchni na ul. Flukowskiego, Uklejowej, Łokietka, Poziomkowej – uda się zrealizować ten punkt programu? Mieszkańcy z tym problemem walczą już od lat.

Na bieżąco składam i będę składał poszczególne wnioski do WPI, a p. Burmistrz zdecyduje o kolejności ich realizacji i czy w ogóle będzie je realizował. Mam nadzieję że mieszkańcy tych ulic dość już się naczekali i ich problemy po 30 latach i więcej zostaną w końcu przez gminę rozwiązane bo po prostu dawno im się to uczciwie należy.

- Nie tak dawno w tym „jeziorze” utknęła karetka wizytowa. Konieczne było wyciągniecie jej przy pomocy samochodu terenowego. Czy mieszkańcy zgłosili Panu ten fakt i czy był Pan sprawdzić tą sytuację?

Mieszkańcy poinformowali mnie o tym fakcie. Otrzymałem również materiał fotograficzny i wideo z tego zdarzenia. Udałem się na miejsce, by osobiście zapoznać się z tą sytuacją.

- Jakie działania ma Pan w planach aby do takich sytuacji już nie dochodziło?

Będę na bieżąco śledził postęp robót melioracyjnych i budowlanych, które muszą być rozpoczęte przez gminę niezwłocznie i oczywiście reagował na bezczynność w tej sprawie. Na najbliższej sesji tj. 25.02.2021r. złożę kolejny już w tej sprawie wniosek by władza wykonawcza podjęła pilne działania zmierzające do rozwiązania problemu mieszkańców ul. Poziomkowej.

Zwracam się do mieszkańców mojego okręgu, a także gminy Barlinek, by zgłaszali swoje problemy z jakimi się borykają na mojego e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w celu poruszenia ich na posiedzeniach komisji i Rady Miasta Barlinka...

 

[Artykuł sponsorowany]