pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.7037037037037 1 1 1 1 1 Ocena 3.70 (27)
STAŚ ZAWŁOCKI WŚRÓD NAJLEPSZYCH KUCHARZ

Rusza właśnie VI edycja programu „Masterchef Junior”. Wśród uczestników, mieszkaniec Pełczyc Staś Zawłocki. Ten zdolny młody kucharz ma 13 lat i uczy się w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach.

 

REKLAMA

 

Mama Lidia, tata Michał i 8-letnia siostra Kalina – to oni wspierają go na każdym kroku i trzymają kciuki, by jego pasja dawała mu ogromną radość a udział w programie był znakomitą przygodą.

 

 

Pierwszy odcinek programu już 7 marca o godz. 20.00 w TVN. Posłuchajcie, co powiedział nam jeden z 17 najlepszych kucharzy w Polsce Staś Zawłocki, tuż przed premierą pierwszego odcinka. 

Tu można śledzić losy Stasia w programie.

 

M.Przybylska

 

Premiera już w niedzielę o godz. 20:00.

Ogląda odcinki na Player.pl

To będzie sezon pełen niezwykłych emocji 😍 🥰

Opublikowany przez MasterChef Junior Polska TVN Środa, 3 marca 2021

 

Pin It

Komentarze

+7

Guest

No jakiś tam związek ma, skoro nawet w podpisie pod nazwiskiem zamieszczono "Pełczyce koło Barlinka":) Życzę Stasiowi powodzenia!
-5

Guest

Cytuję Guest:
Jaki to ma związek z naszym miastem?

Mogę polecić pewną maść, bo trzask tylnej części ciała słyszałem aż z innego miasta :)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.