pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
RUSZYŁ NARODOWY SPIS LUDNOŚCI

01 kwietnia ruszył Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Najprościej, zrobić go przez internet. Jednak jeśli ktoś nie może tego zrobić, pomogą osobiście lub telefonicznie rachmistrzowie. Spis będzie prowadzony od 1 kwietnia do 30 września 2021 roku.

 

REKLAMA

 

Każdy z nas jest zobowiązany wziąć w nim udział. Spisać muszą się nie tyko obywatele Polski, ale i cudzoziemcy przebywający w czasie spisu na terytorium Polski. Obowiązkiem objęci są także Polacy, którzy wyemigrowali. Spis obejmuje "mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania oraz zamieszkane pomieszczenia niebędące mieszkaniami". Pamiętajmy, że jeśli się nie spiszemy, może nam grozić dotkliwa kara finansowa. 

Nawet do 5 tysięcy zł. Czym jest spis? To podstawowe badanie i źródło danych z zakresu statystyki ludności, które ma na celu zebranie informacji o jej stanie i strukturze wg ustalonych cech demograficznych i społeczno-zawodowych, w oznaczonym momencie, na określonym terytorium. Tak więc, państwo zbiera informacje o tym ilu nas jest, kim jesteśmy oraz jak nam się żyje. Wyniki spisu umożliwiają analizę i ocenę zróżnicowania przemian demograficznych i społecznych w dowolnych przekrojach. Na ich podstawie rząd podejmuje najważniejsze decyzje gospodarcze i społeczne na kolejne lata.

 

UM Barlinek - nadesłane

 

RUSZYŁ NARODOWY SPIS LUDNOŚCI

 

Pin It

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Musisz być bardzo ckliwą osobą skoro podanie grupy krwi należy do intymnych pytań a przecież może Tobie uratować życie.

Wiesz gdy na po wypadku na cito nie ma czasu na oznaczanie krwi I podawana jest uniwersalna krew O. Takich rzeczy nie wiesz wstyd.
-1

Guest

Cytuję Guest:
Musisz być bardzo ckliwą osobą skoro podanie grupy krwi należy do intymnych pytań a przecież może Tobie uratować życie.

Co Ty bredzisz? Dane o grupie krwi sa na moim koncie pacjenta, a takze nosze w portfelu wyniki z oznaczeniem grupi krwi. Takze to wystarczy.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.