pldaenfrdeuk

 niedziela 25 lipca 2021r.   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
NIEBEZPIECZNA STUDZIENKA

O niebezpiecznej studzience kanalizacyjnej poinformowała nas czytelniczka. Pisze ona m.in. „Chciałabym zgłosić zarwanie studzienki koło jeziora. Córka bawiąc się na placu zabaw, znajdującym się przy jeziorze, gdyby nie to, że trzymałam ją za rączkę gdy biegła wpadłaby do niej. Jak widać każdy kto po niej przejdzie może po prostu tam wpaść."

 

REKLAMA

 

Wspominana studzienka zlokalizowana jest na placu zabaw w pobliżu kijków, przy Jeziorze Barlineckim. Wystarczy lekko na nią stanąć i rzeczywiście o nieszczęście nie trudno. 

O sprawie poinformowaliśmy zastępcę burmistrza Krzysztofa Paszka. Obiecał natychmiast sprawą się zająć. Ze swojej strony prosimy o baczne zwracanie uwagi na dzieci bawiące się w opisanym miejscu. Do czasu aż studzienka zostanie prawidłowo zabezpieczona.

 

Jacek Słomka

 

NIEBEZPIECZNA STUDZIENKA

NIEBEZPIECZNA STUDZIENKA

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.