pldaenfrdeuk

 środa 5 sierpnia 2020r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zadaszenie dla pacjentów
Lions Club Barlinek wykazał się kolejna inicjatywą, dzięki której tym razem poprawią się warunki pobytu pacjentów w Zakładzie Pielęgnacyjno – Opiekuńczym, mieszczącym się w byłym hotelu dla pielęgniarek.

 

Razem z prywatnymi przedsiębiorcami wykonali oni zadaszenie nad tarasem, przed wejściem na teren zakładu, oraz ufundowali jego wyposażenie (krzesła, stoliki). Teraz pacjenci będą tam mogli przebywać zarówno w czasie opadów deszczu, jak i palącego z góry słońca.

REKLAMA

Krótką uroczystość przekazania nowego tarasu do użytku uświetniło przecięcie wstęgi i przybicie pamiątkowej tabliczki, na której napisano, dzięki komu całe przedsięwzięcie doszło do skutku.
Js

***

Szanowni Państwo - członkowie Lions Club Barlinek
W imieniu pacjentów i personelu Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego SPZOZ Szpitala Powiatowego w Barlinku oraz własnym dziękuję za udzieloną nam pomoc w formie wykonania i przekazania do użytkowania małej architektury – gustownie wykonanej, pięknie ukwieconej i wyposażonej w meble zabudowy tarasu. Dzięki Państwa inicjatywie wypływającej z głębi serca, warunki pobytu chorych i niepełnosprawnych stały się łatwiejsze i przyjemniejsze, a otoczenie bardziej przyjazne.

podziękowanie (pdf)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.