pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Kolarze zakończyli sezon
W poprzednią sobotę 19.11.2011 r. w kręgielni Bowling Bar barlineccy odbyło się uroczyste zakończenie V cyklu Barlineckiej Ligi Kolarskiej. W trakcie spotkania ogłoszono oficjalne wyniki tegorocznych zmagań. Zwycięzcą BLK 2011 został Andrzej Jaroszonek, wyprzedzając w klasyfikacji Artura Szyszkę i Andrzeja Binkowskiego.

 

Kolejne miejsca zajęli:
4. Kalinowski Zdzisław
5. Walendzik Marek
6. Dudas Zbigniew
7. Misjan Tomasz
8. Poździk Radosław
9. Kopczyński Piotr
10. Stalmach Jacek
Cała dziesiątka została nagrodzona pucharami przez Prezesa Organizacji Przedsiębiorców Barlinek Edwarda Skałeckiego oraz przedstawicieli sponsorów Barlineckiej Grupy Kolarskiej: GBS Bank (Wiktor Lachowicz), PGK Sp. z o.o. (Zenon Wróblewski) oraz ESTO Sp. z o.o. (Edward Skałecki).

REKLAMA

Pozostali zawodnicy otrzymali dyplomy. Ogółem w trakcie tegorocznej rywalizacji w BLK wystąpiło 31. zawodników, w tym 14. spoza Barlinka. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do współzawodnictwa w przyszłorocznej Barlineckiej Lidze Kolarskiej.

Po zakończonej dekoracji odbyła się oficjalna prezentacja nowych strojów Barlineckiej Grupy Kolarskiej na 2012 rok.

BLK

Foto: Daniel Brąszkiewicz

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.