BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
Image
MTB XC - gra o wszystko
Już w najbliższą sobotę (06.10.2012 r.) o godz. 14.00 na 4 km pętli pomiędzy Górnym Tarasem a ul. Fabryczną odbędą się przedostatnie zawody cyklu Barlineckiej Ligi Kolarskiej 2012 - "XC + 23% VAT". To ostatnia szansa dla Artura Szyszki na zniwelowanie 103 pkt straty do prowadzącego w klasyfikacji generalnej gorzowianina Roberta Suszczyńskiego - do końca cyklu pozostało "do wzięcia" 300 pkt, więc jeszcze wszystko jest możliwe, zwłaszcza gdy na zjazdach mknie się ponad 40 km/h, a maksymalne nachylenia na podjazdach sięgają 23%...

Dla porównania max. nachylenie ul. Kombatantów to jedynie 9%! Wszystkich zainteresowanych startem zapraszamy do regulaminu zawodów, a kibiców na trasę. Termin i miejsce: 06.10.2012 godz. 14:00
Parking przy Piwiarni "PATELKA" ul. 11. Listopada 1.
MTB XC – 20 km (5 rund po 4 km) – start wspólny

Trasa:
Trasa znajduje się w lesie na północ od Górnego Tarasu i zawiera się pomiędzy ul. Widok i ul. Fabryczną oraz Haconem i nieczynna cegielnia przy ul. Fabrycznej. Składa się ona z oznakowanych pięciu pętli o długości około 4000 m każda. Wjazd na 1. pętlę poprzedzony zostanie odcinkiem rozbiegowym o długości max. 3 km.

REKLAMA

Początek i koniec pętli przy wjeździe do lasu ok. 200 m w kierunku północnym od ul. Widok.
Dla wzrokowców link z dokładnym przebiegiem trasy, profilem i odległościami: Długość trasy: 20 km.
Trasa będzie oznakowana za pomocą taśmy. Wygrywa zawodnik, który pokona trasę jako pierwszy. Na trasie będą rozmieszczone punkty kontroli przejazdu, ominięcie któregokolwiek punktu powoduje dyskwalifikację.

Image

Zapisy: osobiście na 15 minut przed startem w miejscu zawodów.

Bezpieczeństwo - zawodnicy muszą startować w kaskach ochronnych i przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Więcej informacji bezpośrednio u Radosława Poździka - pod numerem telefonu 608 628 999. Zanim zgłosisz się na zawody KONIECZNIE zapoznaj się z REGULAMINEM zawodów !!!

BLK

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.