pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
MTB XC - gra o wszystko
Już w najbliższą sobotę (06.10.2012 r.) o godz. 14.00 na 4 km pętli pomiędzy Górnym Tarasem a ul. Fabryczną odbędą się przedostatnie zawody cyklu Barlineckiej Ligi Kolarskiej 2012 - "XC + 23% VAT". To ostatnia szansa dla Artura Szyszki na zniwelowanie 103 pkt straty do prowadzącego w klasyfikacji generalnej gorzowianina Roberta Suszczyńskiego - do końca cyklu pozostało "do wzięcia" 300 pkt, więc jeszcze wszystko jest możliwe, zwłaszcza gdy na zjazdach mknie się ponad 40 km/h, a maksymalne nachylenia na podjazdach sięgają 23%...

Dla porównania max. nachylenie ul. Kombatantów to jedynie 9%! Wszystkich zainteresowanych startem zapraszamy do regulaminu zawodów, a kibiców na trasę. Termin i miejsce: 06.10.2012 godz. 14:00
Parking przy Piwiarni "PATELKA" ul. 11. Listopada 1.
MTB XC – 20 km (5 rund po 4 km) – start wspólny

Trasa:
Trasa znajduje się w lesie na północ od Górnego Tarasu i zawiera się pomiędzy ul. Widok i ul. Fabryczną oraz Haconem i nieczynna cegielnia przy ul. Fabrycznej. Składa się ona z oznakowanych pięciu pętli o długości około 4000 m każda. Wjazd na 1. pętlę poprzedzony zostanie odcinkiem rozbiegowym o długości max. 3 km.

REKLAMA

Początek i koniec pętli przy wjeździe do lasu ok. 200 m w kierunku północnym od ul. Widok.
Dla wzrokowców link z dokładnym przebiegiem trasy, profilem i odległościami: Długość trasy: 20 km.
Trasa będzie oznakowana za pomocą taśmy. Wygrywa zawodnik, który pokona trasę jako pierwszy. Na trasie będą rozmieszczone punkty kontroli przejazdu, ominięcie któregokolwiek punktu powoduje dyskwalifikację.

Image

Zapisy: osobiście na 15 minut przed startem w miejscu zawodów.

Bezpieczeństwo - zawodnicy muszą startować w kaskach ochronnych i przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Więcej informacji bezpośrednio u Radosława Poździka - pod numerem telefonu 608 628 999. Zanim zgłosisz się na zawody KONIECZNIE zapoznaj się z REGULAMINEM zawodów !!!

BLK

Image

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.