Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
Image
Gdzie to jest?
W kolejnej edycji konkursu prezentujemy zdjęcie nietypowego drzewa - brzozy rosnącej przy drodze Barlinek - Gorzów "kłaniającej się" w stronę Barlinka. Dla dwóch osób, które najszybciej ustalą to miejsce (prosimy o podanie napisu na najbliższym słupku drogowym) przygotowaliśmy nagrody od Redakcji Portalu.

 

 

Image

REKLAMA

Uwaga:
Kontaktujemy się tylko z osobami, które jako pierwsze nadesłały prawidłową odpowiedź.

Konkurs zakończony
Jako pierwsza prawidłową odpowiedź nadesłała Monika Janicka - nagroda Pendrive 2GB. Serdecznie gratulujemy. Zdjęcie przedstawia "kłaniającą się brzózkę" na trasie Barlinek-Gorzów Wkp., napis na słupku: 128/3 (128km/300m) - zaraz za drogą na Mszaniec.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.