BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
Image
25 lat z karate
W kąciku społeczno-politycznym oprócz sceny politycznej będziemy prezentować zwykłych ludzi, o których mało lub wcale się nie mówi, a biorą oni czynny udział w budowaniu życia społecznego Barlinka.

Jedną z takich osób jest Edward Burakowski, prywatnie mąż i ojciec, służbowo pracownik Urzędu Miasta, ale jego pasją jest sport, a dokładnie karate. Edward Burakowski tą dyscypliną zajmuje się od 25 lat a od ponad 20 zaraża swoją pasją kolejne pokolenia. Posiada w tej dziedzinie wiele wysokich wyników i ciekawych osiągnięć.

Klub, który prowadzi na terenie naszego miasta odwiedzają wszyscy, od przedszkolaków po 30-to latków, którzy chcą spróbować swoich sił w tym sporcie. Warto wspomnieć, że na dzień dzisiejszy do klubu uczęszcza blisko 30 osób.

REKLAMA

Można by powiedzieć „karate – sport walki”, ale to błędna wypowiedz, ponieważ to również samodyscyplina, siła woli i kształtowanie umysłu. Dzięki doświadczonemu trenerowi i systematycznym treningom, młodzi ludzie uczą się pokonywać napotkane trudności i cierpliwie zdobywać niezbędne kwalifikacje. Szkoda, że ciesząca się tak dużym zainteresowaniem forma spędzania wolnego czasu jest tak skromnie promowana przez nasze miasto.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/karate/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.