Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
Image
Najaktywniejsza stacja
Wczoraj (13 grudnia) w Urzędzie Miejskim obyło się spotkanie Barlineckiego Klubu Krótkofalowców z Burmistrzem Barlinka Zygmuntem Siarkiewiczem, Dyrektor BOK Brygidą Liśkiewicz oraz Prezesem Oddziału Terenowego Polskiego Związku Krótkofalarstwa w Szczecinie Januszem Tylkowskim.

   

Celem spotkania było wręczenie pucharu oraz dyplomu dla najaktywniejszej stacji województwa zachodniopomorskiego dla stacji SP1KRF, czyli Barlineckiego Klubu Krótkofalowców. Spotkanie otworzył Burmistrz Zygmunt Siarkiewicz, po którym głos zabrał Prezes Stanisław Smoleń podsumowując tegoroczną pracę oraz osiągnięcia klubu.

REKLAMA

Prezes Oddziału Terenowego Janusz Tylkowski został uhonorowany przez klub obrazem z wizerunkiem Barlinka autorstwa Krzysztofa Kłosowicza. Jako ostatnia głos zabrała Dyrektor BOK, która mówiła o tym, jak dobrze, że ma obok siebie takich ludzi jak Stanisław Smoleń i klub, bo wie, że w razie zagrożenia klub zawsze i wszędzie będzie gotowy do udzielenia pomocy. Opowiadała również o nowym klubowym pomieszczeniu w wyremontowanych budynkach Barlineckiego Ośrodka Kultury.

{jgflv file:=[http://barlinek.drl.pl/filmy/krotkofalowcy.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}

Burmistrz Zygmunt Siarkiewicz ze swej strony zadeklarował chęć zakupu kratownicy, na której zostanie zamontowana nowa antena. Po części oficjalnej członkowie Barlineckiego Klubu Krótkofalowców omawiali plany na przyszły rok i jak zapewnił Stanisław Smoleń „Z pewnością zwyciężymy w nie jednych zawodach”.

SQ1MNG

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież