Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

SEWD Centrum Drewna

WATEX sp. z o.o.

 sobota 29 czerwca 2024r.   imieniny: Benedykta, Paweł, Piotr

Sodaspeed

Szukaj ogłoszenia

A A A

PRACA - MONTER

Kontakt 600 801 064
Dodane 2024-06-25 21:15:15

Opis

INT. Production JCS Sp. z o.o. przy ul. Okrętowej 2 w Barlinku poszukuje osoby na stanowisko monter.

OBOWIĄZKI:

  • Montaż elementów konstrukcji stalowych,
  • Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność składania, wymierzania konstrukcji,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.

OFERUJEMY:

  • Możliwość podjęcia stałej współpracy po przejściu okresu próbnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Prace w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane mogą dostarczyć swoje CV na ul. Okrętową 2 w Barlinku lub przesłać ma adres mailowy: m.urban@int-production.pl

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 12391
Wyświetlony: 68
Wygasa: 2024-07-25 11:58:00
W kategoriach: Oferuję