Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
Image
Sylwester na sportowo
W ostatni dzień 2009 roku, na sztucznej nawierzchni wyremontowanego boiska przy SP Nr 1, zebrała się grupa 29 znajomych. Jak co roku o godzinie 11.00 rozegrali mecz sylwestrowy. Spotkaniu towarzyszyła zacięta rywalizacja, dobra zabawa i ognisko.

foto

Mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla drużyny Gustawa. Jednak, nie o wynik chodziło. Mecz i spotkanie po nim, traktowany jest jako dobra zabawa, na której spotyka grupa sympatyków piłki nożnej.

REKLAMA

Organizaotrzy serdecznie dziękują za przybycie kibicom i już teraz zapraszają na kolejny, 30. jubileuszowy mecz, który odbędzie się oczywiście w Sylwestra 2010 roku.

Sponsorami imprezy byli: Bosman, GBS Bank i GOMETAL.

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież