pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
Image
Zapraszamy na mecz
Przed zespołem Pogoni Barlinek najdalszy wyjazd w rundzie jesiennej. Podopieczni trenera Jacka Świercza udają się do oddalonej od Barlinka o około 350km Redy na mecz z miejscowymi Orlętami. Początek meczu zaplanowano w niedzielę na ok. 14.00.

Wczesna pora rozpoczęcia spotkania zmusiłaby piłkarzy do wyjazdu we wczesnych godzinach porannych. Jednak dzięki uprzejmości sponsora barlineckiego klubu Grzegorza Kopaczewskiego ekipa z Barlinka na mecz wyjedzie dzień wcześniej, zakwateruje się w hotelu MOKSiR w Redzie, a następnie przeprowadzi rozruch na obiektach Orląt.

REKLAMA

Zespół Orląt Reda obecnie zajmuje 15 lokatę w tabeli z dorobkiem 5pkt. Najbliższy przeciwnik Pogoni odniósł jedno zwycięstwo (2:1 z Chemikiem Police) oraz zanotował dwa remisy (2:2 z Kaszubią Kościerzyna i 0:0 z Gryfem Słupsk). W ostatniej kolejce piłkarze z Redy byli bliscy sprawienia niespodzianki w Bytowie. Ostatecznie ulegli liderowi rozgrywek 0:1 tracąc bramkę w ostatnich minutach meczu.

Drużyna z Barlinka udaje się do Redy z zamiarem podtrzymania dobrej passy (cztery zwycięstwa i remis) w ostatnich pięciu spotkaniach. Do kadry meczowej powraca Patryk Skórecki, który w ostatnim spotkaniu pauzował z powodu czwartej żółtej kartki.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.