pldaenfrdeuk

 wtorek 2 marca 2021r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

A A A
Image
Pogoń jedzie do Gdańska
Po porażce w finale Pucharu Polski zespół Pogoni Barlinek wyjeżdża na mecz ligowy do Gdańska z rezerwami ekstraligowej Lechii. W rundzie jesiennej po golu Bartosza Barandowskiego Pogoń wygrała 1:0. Teraz o punkty również będzie ciężko, gdyż nadal pod dużym zapytaniem stoi występ leczącego kontuzje Roberta Gacy.

Na urazy narzekają również Tomasz Bejuk i Tomasz Najewski, mamy jednak nadzieję, że w sobotę będą gotowi do gry. Początek meczu zaplanowano na godz. 15.00. 

REKLAMA

Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego Lechia II Gdańsk. Prezes Maciej Turnowiecki, trener Tomasz Borkowski.
Strony internetowe: www.lechia.gda.pl www.lechia.pl W rundzie jesiennej Pogoń - Lechia 1:0 – bramka Bartosz Barandowski. Krzysztof Strzemecki

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.