Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A

Wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można na wiele sposobów. Wrzucając pieniądze do puszki, wpłacając bezpośrednio na konto Fundacji, licytując różnego rodzaju przedmioty, wysyłając sms czy też pobiec w biegu „Policz się z cukrzycą”. 13 stycznia, w samo południe w Barlinku, odbyła się już druga edycja tej wyjątkowej imprezy sportowej, zorganizowana przez drużynę „Biegam Bo Lubię” oraz barlinecki sztab WOŚP.

Pięciokilometrowy bieg ma charakter symboliczny i towarzyski a przede wszystkim charytatywny. Każdy z uczestników wpłaca dobrowolne wpisowe, które zasila konto 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Datki zebrane przy rejestracji, zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. W ubiegłym roku na starcie, który miał miejsce na stadionie im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, stanęło czterdziestu zawodników. W tym roku, w tym samym miejscu, na linii startu było ich aż pięćdziesięciu siedmiu!

REKLAMA

Każdy z nich, biegł z pamiątkowym numerem startowym, a na mecie ci najlepsi otrzymali puchary.

Dystans 5 km – kategoria kobiety:

I - Sabina Stachnik
II - Anna Błaż
III - Marta Sobczyk

Dystans 5 km – kategoria mężczyźni:

I - Dawid Dzięcioł
II - Sebastian Lewandowski
III - Przemysław Bartosik

Na zakończenie, wśród wszystkich osób biorących w biegu, rozlosowano gadżety przekazane przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten bieg był wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Każdy, kto chciał pobiec w zawodach z 1 numerem startowym, mógł go wylicytować. Zaszczyt ten przypadł Krzysztofowi Strzelczykowi z Karska, który wylicytował „1” za kwotę 202 zł.

 

barlinek
W tym roku odwiedziły nas Lipiańskie Morsy ;)

 

Tradycyjnie już, po raz kolejny z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, zagrali miłośnicy zimowych kąpieli. Punktualnie o godz. 13.00, barlineckie Morsy zachęcały do wrzucania pieniędzy do puszek, kąpiąc się w Jeziorze Barlineckim. Spotkanie odbyło się na przystani Klubu Żeglarskiego „Sztorm”.

monikary

"Policz się z cukrzycą" - WYNIKI BIEGU

 

  

Komentarze

+2

Guest

Brawo dla Kamila G., który w pięknej koszulce dumnie reprezentował nasz Rychnów. Pomagasz innym chorym pomimo własnych problemów zdrowotnych!!!
Dziękujemy Kamil.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież