Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
MORSY ZANURZYŁY SIĘ DLA WOŚP

Jak każdego roku, tak i w tym, „Barlineckie Morsy” zanurzyły się w Jeziorze Barlineckim specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 3 stopnie Celsjusza, bo taką temperaturę miała woda, nie była im straszna i tuż po rozgrzewce skorzystali z zimowej kąpieli.

 

REKLAMA

 

Wśród morsów, nie zabrakło przedstawicielek płci pięknej. Po pływaniu był czas na gorącą herbatę i kawę, coś słodkiego oraz kiełbaski z grilla. Kąpiel tradycyjnie już, odbyła się na przystani Klubu Żeglarskiego „Sztorm”. Każdy kto chciał mógł też wrzucić coś do puszki, bowiem miejsce to odwiedzili też wolontariusze 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież