Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
PO RAZ 31. ZAGRAŁA WOŚP

29 stycznia, już po raz 31. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze na całym świecie, bez względu na aurę, zbierali pieniądze do puszek, które w tym roku będą przeznaczone na nierówną walkę z sepsą. Hasłem XXXI Finału jest bowiem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”.

 

REKLAMA

 

W Barlinku odbyło się kilka wydarzeń. Na Orliku zagrano mecz, „Barlineckie Morsy” kąpały się w zimnych wodach Jeziora Barlineckiego, a na sali widowiskowej BOK, odbył się Finał z licytacjami i koncertami. Jeśli chodzi o część artystyczną, to przed widownią wystąpili Antek Płaczek, Anna Turczyk i zespół GRYFTONE (Vocal: Monika, Bass: Krystian, Drums: Paweł, Keyboard: Filip, Guitar: Darek). Podczas licytacji, prowadzonych przez szefa barlineckiego sztabu WOŚP Piotra Stanisławskiego, można było kupić m.in. rok internetu, biżuterię, tradycyjny „Fotel Burmistrza”, gadżety WOŚP, obrazy, vouchery, ceramikę. Najdrożej, udało się zlicytować rok internetu za kwotę 700 zł. „Fotel Burmistrza” sprzedano za 350 zł.

Jak co roku, z WOŚP grali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie oraz Agencja Ochrony Joker. Gościem specjalnym wydarzenia była Królowa Puszczy Barlineckiej Weronika Poślad, która wspólnie z Burmistrzem Barlinka Dariuszem Zielińskim, otworzyła 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Barlinku.

Ile udało się zebrać? Jak podaje sztab WOŚP Barlinek – mieszkańcy Barlinka wrzucili do puszek i przekazali na licytacjach, łączną kwotę 66 638,44 zł. BRAWO BARLINEK!

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież