Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
ZAGRALI DLA WOŚP

Na Orliku przy ul. Leśnej, rozegrano Turniej Gorących Serc, o puchar szefa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Barlinku, Piotra Stanisławskiego. Wzięło w nim udział sześć drużyn, z Zamęcina, Płonna i Barlinka.

 

REKLAMA

Każda drużyna składała się z siedmiu zawodników. Grano systemem każdy z każdym. Najlepszą okazali się „Ziomki i Przyjaciele z Zamęcina”. Kolejne miejsca zajęli:

  • miejsce drugie - B.FT Barlinek
  • miejsce trzecie - Pomorzanin Zamęcin
  • miejsce czwarte - Grom Płonno
  • miejsce piąte - Dream Team Barlinek
  • miejsce szóste - Żyłek Team Barlinek

Wszystkie zebrane pieniądze w trakcie turnieju, m.in. wpisowe drużyn zostały przekazane na rzecz WOŚP. Organizatorami piłkarskich zmagań byli animatorzy Orlika, Marek Kurzawski i Mirosław Jankowski.

 

Jacek Słomka

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież