Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
BIEG ''POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ'' ZA NAMI

Stowarzyszenie Aktywni Razem Barlinek, Biegam Bo Lubię Barlinek oraz sztab WOŚP Barlinek działający przy Barlineckim Ośrodku Kultury, to oni zorganizowali bieg „Policz się z cukrzycą”, który odbył się 28 stycznia. W biegu wystartowało blisko czterdziestu zawodników, którzy mieli do pokonania czterokilometrową trasę, a start i meta usytuowane były na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego przy ul. Sportowej.

 

REKLAMA

 

Na mecie każdy otrzymał medal, najlepsi statuetki, a wśród wszystkich zawodników losowano nagrody. Na podium tegorocznego biegu „Policz się z cukrzycą” stanęli:

Kobiety:

  • I - Anna Błaż
  • II – Iza Zych
  • III – Maria Klinkert

Mężczyźni:

  • I – Kuba Bocian
  • II – Oliwier Bartosik
  • III – Michał Świderski

Bieg „Policz się z cukrzycą”, odbył się w ramach XXXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na akcję "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych". Był to osiemnasty bieg organizowany w Polsce i na świecie. Barlinek włączył się do tego wyjątkowego wydarzenia po raz czwarty.  

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież