Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
MORSY DLA WOŚP

Kolejny raz „Barlineckie Morsy” nie zawiodły i zanurzyły się w Jeziorze Barlineckim w szczytnym celu. Chodzi oczywiście o Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jej tegoroczny XXXII Finał, który odbył się 28 stycznia.

 

REKLAMA

 

Dwa szczegóły różniły ubiegłoroczną kąpiel od tej w tym roku. Po pierwsze miejsce – kąpano się na Plaży Miejskiej, nie jak zwyczajowo bywało na Przystani Żeglarskiej „Sztorm”. Po drugie – miłośników zimowego pływania było znacznie, znacznie więcej. Była rozgrzewka, wspólna kąpiel, skoki do wody, a co najważniejsze, wszystkim towarzyszył dobry humor. Po pływaniu był czas na gorącą herbatę i kawę, coś słodkiego oraz kiełbaski z grilla. Nie zabrakło wolontariuszy i każdy kto miał ochotę, mógł wrzucić coś do puszki.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

-8

Guest

Super brawo,oby było Was coraz więcej ,podziękowania dla Pana Burmistrza , że udostępnił plarze.Dziekujemy ,zapraszamy na 18 luty,na godzinę 12,będzie poczęstunek i dobra zabawa

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież