Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
DO KOŃCA ROKU BĘDZIE PARKING

Czwarty kwartał tego roku, na ten termin planowane jest zakończenie inwestycji pod nazwą „Budowa parkingu przy ul. Szpitalnej w Barlinku”. Prace już się rozpoczęły. Umowa z wykonawcą podpisana została w grudniu 2023r., a koszt tego zadania to ok. 1 145 000,00 zł brutto. Gmina otrzymała dofinansowanie na realizację inwestycji w wysokości 700.000,00 zł. z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

REKLAMA

 

Prowadzone tam roboty obejmują wykonanie 67 stanowisk parkingowych o nawierzchni z płyt betonowych ażurowych oraz kostki betonowej, dwóch wjazdów od ul. Szpitalnej, schodów terenowych, solarnego oświetlenia oraz zagospodarowania terenu z nasadzeniami drzew. Postępy tych prac będziemy podpatrywać i na bieżąco Państwa informować. Temat parkingu był przez naszych Czytelników poruszany wielokrotnie, w kontekście oczywiście braku tych miejsc przy szpitalu i przychodniach.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+5

Guest

Cytuję Guest:
A jak nie będzie parkomatu ,to mieszkańcy osiedla będą zostawiać,tam samochody.Tak było koło Bimexsu..Później się okaże,że pracownicy i pacjenci,nie będą mieli gdzie stawać.


wielkie mi halo. niech zastawiają . do delikatesów przyjezdzaja samochody jak i do monopolowych zastawiają ludziom parkingi a gmina co > twierdzi że szlabanu nie można, panie z banków rownież zamiast zaparkować na rynku sobie np stawiają ludziom pod oknami. przyjeżdza się z pracy i co ? lipa . na brak kultury wychowania i braku myślenia nic się nie poradzi a o ludzkiej życzliwości to w tych czasach zapomnieć już trzeba
+3

Guest

A jak nie będzie parkomatu ,to mieszkańcy osiedla będą zostawiać,tam samochody.Tak było koło Bimexsu..Później się okaże,że pracownicy i pacjenci,nie będą mieli gdzie stawać.
-4

Guest

Czy z każdą inwestycją trzeba wycinać dorodne drzewa? Kto za to odpowiada powinien się podać się do dymisji. Komu przeszkadzają drzewa? Bo niby nie ma jak wjechać na parking? Odpowiadam - pomiędzy drzewami jest wystarczająco dużo miejsca na wjazdy i wyjazdy. Zalejcie się betonem i czekajcie do lata. Skandal.
+18

Guest

Czas najwyższy.oze trochę odkorkuje to dojazd do szpitala. Ostatnio ulica była tak zastawioną że karetka na sygnale nie mogła przejechać.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież