Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
Image
WOŚP zagrała dla powodzian
W dniu 4. lipca od godziny 8.00 po obszarach naszego miasta chodziło 7 Wolontariuszy, którzy zbierali pieniądze dla Fundacji Jurka Owsiaka tym razem dla powodzian. Słońce bardzo mocno grzało, ale nam nie przeszkadzało to wcale... Mimo, że było Nas tak mało zebraliśmy 2201,69 zł polskich oraz 10 eurocentów i 5 pensów.

 

To dzięki mieszkańcom Barlinka uzyskaliśmy taki wynik! Kwota ta została przekazana do Sztabu, który znajdował się w Myśliborzu pod kierownictwem Rafała Topolskiego. Z tego miejsca pragnę podziękować nie tylko Wolontariuszom, którzy byli bardzo dzielni, ale również mieszkańcom za ofiarność, oraz POLICJI z komisariatu w BARLINKU, która miała nad nami opiekę i czuwała, aby nic złego się nie stało. Bardzo serdecznie Dziękuję.

REKLAMA

Wolontariuszem zasługującym na szczególną pochwałę jest Jakub Milkowski, który uzbierał największą kwotę pieniędzy 601,45 zł. Serdecznie dziękuję.

DRUŻYNOWA 6DH SOKÓŁ IM. EDWARDA NIESOBSKIEGO
Marta Rogozińska

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież