czwartek 18 lipca 2024r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

BUNDA OBRONIŁ TYTUŁ
Już po raz 14. rozegrano Mistrzostwa Barlinka w Kręgle. Do tegorocznych zmagań przystąpiło 21 graczy. Do ścisłego finału ( z największa ilością punktów), zakwalifikowało się 10. z nich. Po czterogodzinnych zmaganiach okazało się, że najlepszym graczem tegorocznych mistrzostw został Paweł Bunda, który także w roku ubiegłym uplasował się na pierwszym miejscu.

Miejsce drugie zajął Grzegorz Januszke, miejsce trzecie Krzysztof Jadach, miejsce czwarte Paweł Magryta, miejsce piąte Mirosław Czarnecki i miejsce szóste Jarosław Konieczny. Najlepszy wynik punktowy uzyskał zwycięzca zawodów P. Bunda - 203 punkty.

Dla zwycięzców były dyplomy i puchary. Patronem turnieju był GBS Bank. Sponsorami: BGŻ Myślibórz i Urząd Miejski Barlinek. Za naszym pośrednictwem, właściciel Bowling Baru, dziękuje uczestnikom za sportową atmosferę zmagań. I zaprasza już na zawody mikołajkowe.