pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Jak co roku w styczniowy weekend, Feeling Dance Group wyjechał na Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łebie. Z roku na rok poziom konkursów tanecznych wzrasta i tym razem było nie inaczej. Na Festiwal nasz zespół przygotował zarówno nowe jak i stare choreografie.

To właśnie prezentowane w tych dniach układy najbardziej przypadły do gustu widzom, instruktorom jak i sędziom tego wydarzenia. Pojechała nas spora taneczna ekipa, począwszy od 8 latków na tych powyżej 31 plus skończywszy. Wszyscy bawiliśmy się świetnie i można było zauważyć, że nasz zespół to jedność- jedna rodzina. Widać to było nie tylko po koszulkach, ale także po zachowaniu. Jedni pomagali drugim, malowali, przebierali no i oczywiście trzymali kciuki.

REKLAMA

Barlinek reprezentowały następujące grupy zajmując miejsca na podium:
Feeling Mix - złoto
Feeling Wow - srebro
Feeling Kids - złoto
Mini Formacja Feeling Junior - srebro
Feeling Junior - złoto
Feeling 1 - złoto
Feeling Plus - złoto

Kolejny raz udowodniliśmy, że ciężką pracą i wytrwałością można osiągnąć bardzo dużo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali podczas tego wyjazdu.

Do następnego!

Feeling Dance Group

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.