Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
XVI BLT - otwarte
Na skwerze przed salą widowiskową Barlineckiego Ośrodka Kultury otwarto tegoroczne XVI BLT. W uroczystości udział wzięli członkowie teatrów, które zaprezentują swoje umiejętności zarówno na scenie jak i poza nią.

fotorelacja

Były władze miasta w osobie burmistrza Zygmunta Siarkiewicza. Byli radni rady miejskiej. Byli mieszkańcy miasta i turyści, którzy w taki sposób postanowili spędzić część swojego wolnego czasu. Na tronie zasiadła Królowa Puszczy Barlineckiej. Było tradycyjne dla BLT przewietrzanie skrzydłami wiatraka.

REKLAMA

A poddali się temu obrzędowi m.in. aktorzy Teatru Akademickiego Uniwersytetu Szczecińskiego, Teatru MY DY KY z Gorzowa Wlkp. Byli aktorzy Teatru KOD z Dębna. Z Łodzi przyjechał Teatr ab SURD. Przewietrzono członków Teatru Wiatrak. Otwarcie zakończono tradycyjnie tańczonym już od kilku lat polonezem.

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.