pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Każdy nowy konkurs, czy festiwal tańca to wyzwanie dla naszego zespołu. W przygotowania wkładamy nasze serca (zarówno trenerzy, jak i tancerze), wyobraźnię, pasję oraz ciężką pracę. Zaangażowanie w to, co chcemy osiągnąć wspólnymi siłami sprawiają, że jesteśmy doceniani we wszystkich częściach Polski.

Tym razem pojechaliśmy do Żar na Polsko- Niemiecki Festiwal Tańca. Historie przekazane przez naszych tancerzy zdobyły uznanie jurorów, publiczności oraz organizatorów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Feeling Kids – I miejsce w kategorii Inscenizacja Taneczna 9-12 lat

Feeling Fun - I miejsce w kategorii Show Dance 9-12 lat

Feeling Junior II miejsce w kategorii Show Dance 12-15 lat i III miejsce w kategorii Inscenizacja Taneczna 12-15 lat

Feeling I – I miejsce w kategorii Show Dance pow. 15 lat

REKLAMA

Wkrótce kolejne konkursy i festiwale, więc ruszamy do pracy.

Dziękujemy naszym Panom Technicznym oraz opiekunom za niezawodną pomoc.

Feeling Dance Group

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.