pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Kolejny konkurs za nami! Jak co roku zespół Feeling, zmierzył się z coraz silniejszą konkurencją w Nowogardzie. Najmłodsze grupy wyjechały już bardzo wcześnie. Podekscytowane, pełne energii i dobrego humoru feelingowe maluchy pokazały, że uwielbiają tańczyć i wychodzi im to świetnie.

Kolejne grupy wyruszyły na podbój nowogardzkich serc przed południem. Na Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych towarzyszyła nam wspaniała atmosfera. To wszystko dzięki zgranemu zespołowi trenerów, opiekunów oraz rodziców, na których pomoc zawsze możemy liczyć. Ogrom pracy w przygotowania wkładają również panowie techniczni.

REKLAMA

Jednak najważniejsze do przekazania są wyniki, a wyglądały one następująco: Kategoria 6-8 lat:
Feeling Mini 1 - I miejsce
Feeling Mini 2 - I miejsce
Kategoria do 11 lat:
Feeling Mix – II miejsce
Feeling Wow - I miejsce
Feeling Kids - I miejsce
Kategoria 11-14 lat:
Feeling Fun - II miejsce
Feeling Junior - I miejsce
Kategoria pow. 14 lat:
Feeling 1 - II miejsce

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym tancerzom za wspaniale wykonaną pracę a trenerom za wysiłek oraz cudowne choreografie. Rodzicom w szczególności dziękujemy za pomoc w przygotowaniu rekwizytów.

Feeling Dance Group

barlinek
Nie byłoby tych sukcesów gdyby nie wsparcie jednego ze sponsorów - GBS Bank DZIĘKUJEMY!

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.