pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego w Bydgoszczy, to kolejny punkt na naszej tanecznej mapie. Drugi raz wzięliśmy udział w tej prestiżowej imprezie. Rok temu przetarliśmy szlaki ale tym razem było zdecydowanie ciężej.

Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę i wiele zespołów z całej Polski postanowiło wziąć w niej udział.

 

 

Nasi tancerze pełni motywacji dzielnie walczyli na parkiecie otrzymując:
Feeling Kids – 1 miejsce
Feeling Plus – 1 miejsce
Feeling Junior – 2 miejsce
Feeling 1 – 4 miejsce

Jak widać praca się opłaca, a to nie koniec naszych tanecznych zmagań podczas tego weekendu.

REKLAMA

Nasz zespół po raz pierwszy wziął udział w Otwartych Mistrzostwach Polski Federacji WADF (World Artistic Dance Federation) w Inowrocławiu. Na hali widowiskowo - sportowej odbywały się zmagania wielu zespołów w różnych kategoriach. Gośćmi specjalnymi, a zarazem członkami komisji sędziowskiej, byli Piotr Galiński - znany juror „Tańca z gwiazdami" i Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna - tancerka, choreograf, wokalistka. Górowała muzyka disco, a my mieliśmy okazje oglądać, w swoich choreografiach, świetne grupy z całej Polski. Wśród nich pojawiło się wiele grup Egurrola Dance studio. Nasze Feelingowe grupy Fun i Plusy miały możliwość zaprezentowania swoich tegorocznych choreografii. Konkurencja silna, a my wróciliśmy z I i V miejscem. Grupa Fun w swojej kategorii do lat 15 zdobyła V miejsce, a Plusy stanęły na podium z I miejscem otrzymując tytuł MISTRZA POLSKI federacji WADF. Ogromne gratulacje!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc, za to że jesteście z nami i mamy w Was ogromne wsparcie (opiekunowie, techniczni, Stowarzyszenie, rodzice – mamy nadzieję, że odpłacamy się wzorowym tańcem na parkiecie).

Feeling Dance Group

 

Pin It

Komentarze

+8

Guest

Szacun dla FEELING!
Plusy Mistrzem Polski!!

PS Jeśli zdobycie Mistrzostwa Polski to dla Was tylko "Pracowity weekend" to chylę czoła...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.