BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pożegnanie lata
Tegoroczna impreza „Pożegnanie Lata”, BARLINEK dla Barlinka przeszła do historii. Podczas kilkugodzinnej imprezy na stadionie miejskim bawiło się tysiące nie tylko barlinian, ale też osób, które specjalnie do Barlinka w tym dniu przyjechały.

fotorelacja

 

Tegoroczne święto połączone było z obchodami 35-lecia Deski Barlineckiej. W jego trakcie można było oglądać wyroby rękodzielnicze, kupić miody z barlineckich pasiek, wyroby ceramiczne. Można było zagrać w FIFĘ 2009. W tym czasie na scenie prezentował się m.in. zespół taneczny Feeling, Katarzyna Wyderska. Entuzjazm, szczególnie pośród najmłodszej publiczności, wzbudził występ Łukasza Zagrobelnego.

REKLAMA

Z każdą godziną na płycie boiska przybywało widzów. Wszyscy czekali na gwiazdę tego wieczoru, zespół Łzy. I nie zawiedli się. Punktualnie o godz. 20.45 na scenie pojawiła się Anna Wyszkoni i towarzyszący jej muzycy. Zaśpiewali wszystkie swoje największe przeboje. Po koncercie rozdawali autografy dla najwytrwalszych fanów. Jedną z ostatnich atrakcji kończących tegoroczną imprezę był pokaz sztucznych ogni.

{jgflv file:=[filmy/feeling.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}
FEELING

{jgflv file:=[filmy/zagrobelny.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}
Łukasz Zagrobelny

{jgflv file:=[filmy/lzy.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}
Zespół Łzy

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.