pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Dnia 1 lipca 2018 roku w Sołectwie Moczydło odbyła się wycieczka rowerowa do Santoczna. Na godzinę 9:00 zaplanowana była zbiórka przy świetlicy wiejskiej i spotkanie z funkcjonariuszami policji Komendy Powiatowej w Myśliborzu.

Opowiedzieli oni o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, o tym jak powinien być ubrany rowerzysta, i jakich elementów nie może zabraknąć w sprawnym rowerze. Najmłodsi mieli również okazję wsiąść do policyjnego radiowozu. O godzinie 9.30 wycieczka wyruszyła w stronę Santoczna, by już po 1,5 godzinie znaleźć się na miejscu. Tam, nad pięknym jeziorem mieliśmy okazje posłuchać o historii wsi a także posilić się ciastem i kawą. Potem oprowadzeni przez pana prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Santocznej zwiedziliśmy urokliwą miejscowość.

REKLAMA

Nie zabrakło również pamiątkowej fotografii. Około godziny 13.00 wyruszyliśmy w drogę powrotną. Wycieczka zakończyła się ogniskiem nad jeziorem Sitno. Były kiełbaski, gry i zabawy, a także konkursy na temat bezpieczeństwa na drodze. Wszyscy wzięli też udział w losowaniu nagród.

Celem naszego rajdu było zachęcenie mieszkańców Moczydła do aktywnego spędzania wolnego czasu. Malownicza trasa jaką pokonaliśmy to około 26 km. W eskapadzie rowerowej brali udział zarówno seniorzy jak i młodzi cykliści. Z wyprawy jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczególne podziękowania należą się Nadleśnictwu Kłodawa i Nadleśnictwu Barlinek za sponsorowanie nagród do loterii. Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję na kolejne, sportowe imprezy tego lata.

Sołectwo Moczydło

 

Komentarze

-1

Guest

Niby nic, a jednak!
Jednym się chce coś fajnego zrobić - integrować ludzi, poświęcać czas, a drudzy tylko narzekają...
Brawo Aldona!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.