Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 piątek 26 kwietnia 2024r.   imieniny: Artemon, Klaudiusz, Marcelin

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W sierpniu, byliśmy na miejscu budowy pierwszego z etapów „Szlaku Przygody”. Zlokalizowany on jest na odcinku ul. Sportowa – ul. Polana Lecha. Wówczas, pokazaliśmy Państwu zdjęcia, ułożonej już na całej długości ścieżki, kostki brukowej.

Przygotowywana jest tam dalsza część prac, która obejmie m.in. montaż oświetlenia i budowę pomostów. Kilka dni temu, rozpoczął się drugi etap inwestycji, czyli prace przy tzw. „Spalonce”. Tam, niebawem stanie drewniana wiata wypoczynkowa, tablica informacyjna, ławka w kształcie pająka oraz tablica edukacyjna i ruchome elementy edukacyjne, zaprojektowane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego.

REKLAMA

 

Wykonana zostanie także droga pieszo – rowerowa. Inwestycja obejmuje również budowę pomostu. Nie zabranie miejsca na ognisko i przenośnej toalety. Przypomnijmy, że prace budowlane na „Szlaku Przygody” prowadzi firma Sebastiana Owczarza. Koszt inwestycji to ok. 4.090.000 zł. Oddanie do użytkowania zakończonej już inwestycji, ma nastąpić w październiku tego roku. Inwestycja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej. 

monikary

barlinek

Wstępna koncepcja zagospodarowania - Szlak Przygody MOCZKOWO (pdf)

 

 

Komentarze

+5

Guest

Cytuję Marceli:
Cytuję Guest:
Cytuję Marceli:
Cytuję Guest:
Marceli, a Ty co masz mądrego do napisania w tym temacie? Dawaj, pośmiejemy się.

Anonimowy trutniu o numerku 8 - cóż można powiedzieć o skrajnej glupociej? Nie boli...

Marceli, ja mam konto, ale specjalnie piszę jako anonim :) Pisząc do Ciebie po zalogowaniu, skutek był taki, że pisałeś jeszcze więcej głupich komentarzy. Pisanie do Ciebie jako anonim odnosi zamierzony skutek i już mniej komentujesz.

gościu o sławetnym numerze 21 - szczwany lisek z ciebie, i to przebiegle drażniący. Któż by się spodziewał, że pojawiasz się i znikasz? Że raz pełną gębą anonimowy, a innym razem krwiście cięty w swych oszałamiających ripostach. No, przyznaj się, pod jakim nickiem szalejesz? Powiedz wujkowi, daj m u trochę radości.
A jakbyś zechciał pogadać bez forum, to wystąp do admina, zapewne zgodzę się ujawnić przed twoją, jakże szanowną osobą ;-)

Admina znam, on Ciebie nie zna. Nicku nie podam.
-5

Marceli

Cytuję Guest:
Cytuję Marceli:
Cytuję Guest:
Marceli, a Ty co masz mądrego do napisania w tym temacie? Dawaj, pośmiejemy się.

Anonimowy trutniu o numerku 8 - cóż można powiedzieć o skrajnej glupociej? Nie boli...

Marceli, ja mam konto, ale specjalnie piszę jako anonim :) Pisząc do Ciebie po zalogowaniu, skutek był taki, że pisałeś jeszcze więcej głupich komentarzy. Pisanie do Ciebie jako anonim odnosi zamierzony skutek i już mniej komentujesz.

gościu o sławetnym numerze 21 - szczwany lisek z ciebie, i to przebiegle drażniący. Któż by się spodziewał, że pojawiasz się i znikasz? Że raz pełną gębą anonimowy, a innym razem krwiście cięty w swych oszałamiających ripostach. No, przyznaj się, pod jakim nickiem szalejesz? Powiedz wujkowi, daj m u trochę radości.
A jakbyś zechciał pogadać bez forum, to wystąp do admina, zapewne zgodzę się ujawnić przed twoją, jakże szanowną osobą ;-)
-5

Guest

Marceli - twoje spostrzezenia i komentarze w moj gust trafiały czesto idealnie. Zdania, jak widac, sa podzielone, jak Polacy w każdym temacie.
+5

Guest

Cytuję Marceli:
Cytuję Guest:
Marceli, a Ty co masz mądrego do napisania w tym temacie? Dawaj, pośmiejemy się.

Anonimowy trutniu o numerku 8 - cóż można powiedzieć o skrajnej glupociej? Nie boli...

Marceli, ja mam konto, ale specjalnie piszę jako anonim :) Pisząc do Ciebie po zalogowaniu, skutek był taki, że pisałeś jeszcze więcej głupich komentarzy. Pisanie do Ciebie jako anonim odnosi zamierzony skutek i już mniej komentujesz.
+7

Helena5

Cytuję Guest:
Jak sie cos robi zle jak nic sie nie robi tez zle ludzie ocknijcie sie !!! Tak samo jest z dniem Barlinka ciagle pretensje bo Pełczyce maja lepsze zespoły ale jak by trzeba było za bilet dac 5 zl tez by było zle no bo jak tak mozna ?? Ale do Pełczyc jada placa i nie narzekaja. Jak sie komus zmiany w Barlinku nie podobaja niech sie wyprowadzi do np Mysliborza Lipian tam od lat wszystko stoi jak stalo niea zadnych zmian. Ja jestem dumna ze mieszkam w tak pieknym miescie

Jeden woli beton, drugi zieloną trawkę. Kwestia gustu. ;)
-1

Guest

Trole nauczcie się czytać , tam nie będzie betonu!! a nie tylko pomyje wylewać.Wreszcie coś się dzieje ale "prawdziwy " Polak jest zawsze przeciw .Wstyd.
+7

Guest

Jak sie cos robi zle jak nic sie nie robi tez zle ludzie ocknijcie sie !!! Tak samo jest z dniem Barlinka ciagle pretensje bo Pełczyce maja lepsze zespoły ale jak by trzeba było za bilet dac 5 zl tez by było zle no bo jak tak mozna ?? Ale do Pełczyc jada placa i nie narzekaja. Jak sie komus zmiany w Barlinku nie podobaja niech sie wyprowadzi do np Mysliborza Lipian tam od lat wszystko stoi jak stalo niea zadnych zmian. Ja jestem dumna ze mieszkam w tak pieknym miescie
+11

Marceli

Cytuję Guest:
Marceli, a Ty co masz mądrego do napisania w tym temacie? Dawaj, pośmiejemy się.

Anonimowy trutniu o numerku 8 - cóż można powiedzieć o skrajnej glupociej? Nie boli...

Guest

Cytuję Mały Kazio:
Cytuję Guest:
Kazio nie popadaj w skrajności i przestań myśleć o swoich 4 literach.Zapewne dzieci nie masz abyś mógł pospacerować z nimi z tąd taka ocena.

Kazio to mój Ojciec, więc proszę szanować "Mały".
Miejsce, o którym piszę, a które widzę na fotkach rozgrzebane i gotowe do betonowania, znam od 45 lat. Zawsze było tajemnicze, urokliwe i pełne wspomnień. Dzisiaj rozgrzebane, szykowane pod jakąś kostkę, cholera wie po co. Jako staremu i zgorzkniałemu rzygać mi się chce widząc tak brutalną ingerencję w udeptane przez pokolenia ścieżki. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd za brak szacunku do natury, czystości, otoczenia. I to jeszcze w rejonie szczególnym, tj Natura 2000. Wstyd za tak idiotyczną decyzję i udawanie, że będzie pięknie! Bo nie bedzie!

Weź się Bardzo Mały Kaziu uspokój... kolejny "Stary Barliniak lokalny patriota" któremu nic się nie podoba. Inwestycja super. Pomyśleli o biegaczach, spacerowiczach, starszych i młodszych oraz turystach.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież