Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

14 września w Mostkowie, odbył się festyn „Pożegnanie lata”. Wzięło w nim udział wielu mieszkańców wsi a przede wszystkim dzieci, bowiem spotkanie zostało zorganizowane głównie z myślą o nich.

Tak więc dzieci mogły skorzystać z plenerowego twistera i gry planszowej „Zagraj ze mną w bezpieczeństwo”, strzelały do celu i chętnie malowały sobie buzie. Nie brakowało małych konkursów, m.in. w przejściu po prostej linii w alkogoglach. Festyn z krótkim pokazem, odwiedziła również Xena, pies policyjny wraz ze swoim przewodnikiem, którzy na co dzień pracują w Komendzie Powiatowej Policji w Myśliborzu.

REKLAMA

Przygotowano także stanowisko znakowania rowerów, które cieszyło się chyba największym powodzeniem. Nie brakowało słodyczy oraz kawy i herbaty. Za naszym pośrednictwem, Jacek Poleszczuk – organizator festynu, dziękuje za pomoc w organizacji spotkania – Edwardowi Bodnarowi, prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej w Mostkowie za pomoc w udostępnieniu miejsca, na którym odbyła się zabawa a także Zofii Zmarzlik i Teresie Bartkiewicz.

monikary

  

Komentarze

Guest

Szkoda tylko że takie typu imprezy są tylko jak zbliżają się wybory gdyby nie to żadnej imprezy "pożegnania lata"nie było by.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.