pldaenfrdeuk

 piątek 23 lipca 2021r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1

Pasowanie na tancerza oraz Feelingowe Mikołajki to już tradycja w naszym zespole. W tym roku do grona feelingowców zostało przyjętych 55 nowych tancerzy, którzy złożyli przysięgę a w dowód przyjęcia trenerzy zespołu zawiesili na szyję pamiątkowy medal.

Zanim wszyscy zgromadzeni (tancerze oraz rodzice) przywołali Świętego Mikołaja, na scenie w świątecznej odsłonie wystąpiły Feeling Hit oraz Feeling Mini. Kiedy tylko Mikołaj zawitał na salę, wszyscy tancerze udali się zaraz za nim. Kilku śmiałków próbowało powiedzieć wierszyk ale chyba zjadła ich trema.

 

REKLAMA

Każdy tancerz został obdarowany małymi prezentami i Dziadek Mróz szczęśliwie opuścił całe taneczne grono. Na koniec spotkania wystąpił magik - była to udana mikołajkowa niespodzianka. Żartem i sprytem zachwycił całą publiczność. Zarówno tą mniejszą jak i ciut większą.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji BOK oraz pracownikom za pomoc w organizacji tego naszego święta a Stowarzyszeniu Przyjaciół Feeling Dance Group, Nadleśnictwu Barlinek, Katarzynie Roszak - PKO oraz Krzysztofowi Bandziak z Coca-Cola HBC Polska za upominki dla tancerzy.

FDG

 

Foto: Mati

 

Foto: Jacek Słomka

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.