Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI


 czwartek 28 marca 2024r.   imieniny: Antoni, Jan, Krzesisław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

Szkoła Kierowców EFEKT

Mariusz Kuziel - Lewica

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

A A A
0 1 1 1 1 1

06 stycznia przed godz. 11.00, doszło do groźnego zdarzenia drogowego na DW151, tuż przez Łubianą. Samochód osobowy wpadł tam w poślizg, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. W aucie podróżowały trzy osoby, dwie dorosłe oraz dziecko.

Jak powiedział nam Miejsko - Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel, pasażerkę samochodu odtransportowano do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzieckiem zajęli się ratownicy medyczni i zostało ono przewiezione karetką do szpitala w Barlinku.

REKLAMA

Kierowca z lekkimi obrażeniami pozostał na miejscu zdarzenia. Na miejsce wypadku zadysponowano dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, dwa z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Myśliborzu, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa oraz dwie karetki i Policję. Dokładny przebieg i przyczyny wypadku badać będą Policjanci.

monikary

 

 

Komentarze

+6

Guest

Na tej trasie było już tyle wypadków, w tym kilka naprawdę ciężkich, że gdy tylko widzę tabliczkę z napisem Łubianka, tak jakoś samo mi się zwalnia... Po prostu wolę być 3 minuty później niż ryzykować życie swoje lub przy okazji jeszcze innych.
+3

Guest

Witam. Byłem na miejscu 30 minut po zdarzeniu, na zakręcie stał policjant, podchodząc do niego na pieszo przy temperaturze wskazywanej w samochodzie 2 stopnie powyżej zera poslizgnąłem się przed policjantem więc każdy mądry niech schowa swoje teorie spiskowe w buty. Pozdrawiam.
+8

Guest

Drodzy kierowcy i internauci.Co ma pobocze do jezdni ,Auto powinno znajdować swoje miejsce na swoim pasie.Nie wiem czy uczono danego kierowcę,że przed zakrętami się zwalnia?A gdyby znalazł się rowerzysta lub pieszy na poboczu i co wtedy?Ma robić dla nierozważnego kierowcy miejsce?Czegoś tu nie rozumiem.Często jeżdżę tą trasą, więc Panowie noga z gazu!!!!Kierowców piratów karać lub odebrać prawo jazdy:)A może by tak się przydała znajomość podstawowych praw fizyki.
+3

Guest

A gdyby w pasie drogi nie było tego drzewa to prawdopodobnie ludzie i samochód byliby cali. A panu z radarem w głowie - więcej powagi. Droga bez pobocza a właściwie z miękkim paskiem wciągającym do rowu, wbrew oglądowi niebezpieczna.
+1

Guest

Tak naprawdę to raczej ten zakręt jest źle wyprofilowany i wynosi na nim, więc dobrze by było gdyby zarządca drogi umieścił ograniczenie prędkości
+18

smax

Cytuję Guest:
Jechałem wczoraj po godzinie i widziałem ten wypadek.Uważam że kierowca jechał ok 110 km/h.Pojazd był napędzany na tylny napęd więc przy tej prędkości,zero stopni przy gruncie i tylnym napędzie bardzo łatwo wpaść w poślizg.

Od kiedy samochód Toyota Avensis jest napędzana na tylne koła? Określenie prędkości na oko :) Znawca czy biegły z dziedziny motoryzacji i wypadków drogowych.
-14

Guest

Jechałem wczoraj po godzinie i widziałem ten wypadek.Uważam że kierowca jechał ok 110 km/h.Pojazd był napędzany na tylny napęd więc przy tej prędkości,zero stopni przy gruncie i tylnym napędzie bardzo łatwo wpaść w poślizg.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież