BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1

Dziś, 29 stycznia, prawie w całym kraju, panują dość trudne warunki na drogach. Pada śnieg, śnieg z deszczem, co powoduje, że nawierzchnie dróg są śliskie. Przekonał się o tym kierowca osobowego Volkswagena Fox, który nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na małe wzniesienie, po czym dachował.

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 6 rano na drodze Pełczyce – Będargowo. W aucie podróżowały cztery osoby. Wszystkie opuściły pojazd o własnych siłach. Jedna osoba została poszkodowana. Mężczyzna z urazem klatki piersiowej, po przeprowadzonych badaniach wstępnych, odmówił hospitalizacji.

 

REKLAMA

Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp OSP Pełczyce, jeden z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Choszcznie, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. Dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia badać będą policjanci z Choszczna. 

monikary

 

barlinek

 Foto: OSP Pełczyce

 

Anonimowy użytkownik "#1 Guest" zapomniał podać link do artykułu "ZDARZENIE DROGOWE NA PEŁCZYCKIEJ".

 

Komentarze

-1

Guest

PIJANY POLICJANT SPOWODOWAŁ WYPADEK - Do zdarzenia doszło w poniedziałek 28 stycznia 2019r:
https://gazetalubuska.pl/zielona-gora-pijany-policjant-spowodowal-wypadek-mial-prawie-2-promile-juz-nigdy-wiecej-nie-zalozy-munduru-komentuje-rzecznik/ga/13845190/zd/33561076
-4

Guest

Cytuję Guest:
Dlaczego, kiedy w podobnym zdarzeniu drogowym brał udział policjant, został podany zawód kierowcy i nałożona na niego kara? A w tym artykule cisza na ten temat? Nie podoba mi się ta stronniczość panów redaktorów.

Mi również ta stronniczość nie podoba się.
Apeluję o podanie zawodu sprawcy zdarzenia.
-7

Guest

Dlaczego, kiedy w podobnym zdarzeniu drogowym brał udział policjant, został podany zawód kierowcy i nałożona na niego kara? A w tym artykule cisza na ten temat? Nie podoba mi się ta stronniczość panów redaktorów.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.