Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Szlak Przygody nad Jeziorem Barlineckim, pięknieje nam coraz bardziej. To niezwykłe miejsce, będące celem licznych spacerów, niestety pada co chwilę ofiarą wandali. Jednak odkąd jeden z nich, nagrany przez tamtejszy monitoring, został zatrzymany przez Policję, mamy nadzieję, że już nikomu nie przyjdzie do głowy, by niszczyć nasze wspólne dobro.

01 lutego na szlaku od ul. Sportowej do ul. Polana Lecha, do stojących nad brzegiem Jeziora Barlineckiego wilka, dzika, jelenia oraz łosia, dołączyły ich żeńskie odpowiedniki oraz dzieci. Możemy więc podziwiać m.in. łanię, klępę oraz warchlaki. Zapraszamy Państwa do weekendowego spaceru, aby na własne oczy przyjrzeć się nowym mieszkańcom tego miejsca. Prosimy jednak, aby na te zwierzęta nie wchodzić i nie sadzać na nich dzieci.

REKLAMA

Na odcinku mamy aż dwa place zabaw, na których spokojnie można się wyszaleć. Nie niszczmy zwierząt, które mają cieszyć nasze oczy przez długie lata. Przypomnijmy, że prace budowlane na „Szlaku Przygody nad Jeziorem Barlineckim” prowadzi firma Sebastiana Owczarza. Koszt inwestycji to ok. 4.090.000 zł. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej.

monikary

barlinek

  Wilk na razie stoi samotny.

Komentarze

+9

Guest

Czekamy teraz na sukcesy barlineckiej policji bo jak na razie wpadają tylko ci wandale którzy w momencie swego czynu sami dostarczają policji dowody na swoje wykroczenia,natomiast o podpalaczach tego ledwo co postawionego pomostu nie ma żadnej informacji.
+20

Guest

A ja uważam iż w Barlinku jest dużo więcej ludzi wrażliwych niż wandali i kamera wystarczy to dobry bat , czas pomyśleć by miejski monitoring znów był pomocny ..jak przypominam sobie to temat znalazł się w deklaracjach wyborczych ...
-17

Guest

Gdyby to był park, po którym kręciliby się pracownicy, to ok. Sam monitoring nie wystarczy. Ławkę Romany Kaszczyc nie uchronił i skoro nie została naprawiona, to oznacza, że sprawcy nie ujęto. Te figury, choć są ładne, nie pasują do tego miejsca, bo i tak w niedługim czasie zostaną zniszczone.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież